Yhteystiedot | Contacts

Käytäthän muussa kuin henkilökohtaisessa viestinnässä palvelusähköpostiosoitteita. Please use service addresses: hakijapalvelut@jyu.fi (Admission Services), opiskelijapalvelut@jyu.fi (Student Services), international-office@jyu.fi (International Office), rekry@jyu.fi (Career Services), tilastoneuvonta@jyu.fi (Statistical Advisory).
Vaihda näkymä: Aakkosellinen | Galleria | Ryhmitelty
# Nimi Nimike Kuvaus Puhelinnumero Huone Sähköposti
1 1 Hakijapalvelut palveluosoite +358 40 805 4132, +358 40 805 4686 hakijapalvelut@jyu.fi
1 Tilastoneuvonta, Statistical Advisory palveluosoite service address tilastoneuvonta@jyu.fi
2 2 Admission Services service address admissions@jyu.fi
2 Opiskelijapalvelut, Student Services palveluosoite, service address +358 40 805 3346, +358 40 805 3091, +358 40 805 4340 Aula / T221 opiskelijapalvelut@jyu.fi
E Eloranta Johanna Suunnittelija, Coordinator Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358408054494 T256 johanna.m.eloranta@jyu.fi
H Himanen Meri Opintosihteeri Hakijapalvelut, Admission Services +358 40 805 4686 T262 meri.himanen@jyu.fi
Hurri Riikka Opintohallintopäällikkö, Head of Study Administration Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 50 385 4834 T255 riikka.hurri@jyu.fi
Hynninen Outi Suunnittelija, Coordinator Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 40 805 3091 T243 outi.hynninen@jyu.fi
Häkkinen Marita Suunnittelija, Coordinator SIMHE - Supporting Immigrants in Higher Education in Finland +358 40 805 4913 T253 marita.h.hakkinen@jyu.fi
Häkkinen Reija työelämäasiantuntija +358 40 024 7465 T250 reija.a.hakkinen@jyu.fi
I Ikonen Mari Koulutuspalvelujohtaja Koulutuspalvelut -yksikön johto +358408054678 T260 mari.a.ikonen@jyu.fi
Ikonen Mari Koulutuspalvelujohtaja, Director of Student and Academic Services Koulutuspalvelut +358 40 805 4678 T260 mari.a.ikonen@jyu.fi
J Juntunen Sinikka Opintosihteeri, Study Secretary Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 40 805 4340 T243 sinikka.juntunen@jyu.fi
K Kesonen Jukka-Pekka Suunnittelija, Statistical Analyst Muut opiskelun tukipalvelut +358 40 805 4046 T259 jukka-pekka.j-p.kesonen@jyu.fi
Koponen Tuija kansainvälisten palveluiden päällikkö Head of International Office +358 40 805 4343 T255 tuija.h.koponen@jyu.fi
Kotiranta Maria Suunnittelija, Coordinator Hakijapalvelut, Admission Services +358 40 805 4132 T245 maria.kotiranta@jyu.fi
Kv. harjoittelija trainee infodesk +358 40 805 4345 building T, 2nd floor, lobby intl-trainee@jyu.fi
L Laamanen Laura kansainvälisten asioiden suunnittelija, International Coordinator incoming Erasmus students, Nordplus, ISEP +358 40 805 4337 T270 laura.m.laamanen@jyu.fi
Linjala Muru työelämäasiantuntija +358 40 746 3223 T250.2 muru.linjala@jyu.fi
M Maijanen Tuula Opintohallintopäällikkö, Head of Study Administration Hakijapalvelut, Muut opiskelun tukipalvelut +358 50 054 6003 T247 tuula.maijanen@jyu.fi
Manninen Laura-Mari Suunnittelija, Coordinator Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 40 805 3989 T253 laura-mari.j.manninen@jyu.fi
P Patja Sanna kansainvälisten asioiden suunnittelija, International Coordinator Summer School in Human Sciences +358 40 805 5184 T 253 sanna.patja@jyu.fi
Penttilä Jari työelämäasiantuntija +358 40 024 7676 T251 jari.t.penttila@jyu.fi
Penttinen Arto opintotukisihteeri 040 805 4347 T262 pauliina.tarvainen@jyu.fi
Pitkänen Auli Kansainvälisten asioiden suunnittelija, International Coordinator Outgoing Erasmus students, Mobility Online system +358 40 805 4333 T268 auli.pitkanen@jyu.fi
Puupponen Hannu Suunnittelija, Coordinator Esteetön yliopisto, Accessible university +358 40 024 7389 Kärki Ab354.4 hannu.j.puupponen@jyu.fi
R Rahkonen Pekka Suunnittelija, Statistical Analyst Muut opiskelun tukipalvelut +358 40 805 4052 T258 pekka.a.rahkonen@jyu.fi
Rantanen Timo Suunnittelija, Coordinator Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 50 441 3681 T243 timo.rantanen@jyu.fi
Rovamo Annamari työelämäasiantuntija +358 50 376 1198 T252 annamari.rovamo@jyu.fi
S Savela Tiina kansainvälisten asioiden suunnittelija, International Coordinator study abroad counselling, bilateral / FIRST exchanges +358 40 805 4342 T269 tiina.savela@jyu.fi
Stojcsics Ágnes JYY:n kv-asiantuntija Specialist in International Affairs, Student Union +358 50 338 7655 building T, 2 floor / Student Union building, 1st floor kv-asiantuntija@jyy.fi
Sällinen Ulla kansainvälisten asiain sihteeri, International Affairs Assistant finances, travel scholarships +358 40 805 4335 T253 ulla.h.sallinen@jyu.fi
T Tolvanen Emilia Suunnittelija, Coordinator Admission services +358 40 805 3018 T246 emilia.tolvanen@jyu.fi
V Valtonen Minna Opintosihteeri, Study Secretary Koulutuksen tietojärjestelmät, Student information systems +358 40 805 3346 T253 minna.m.valtonen@jyu.fi